En Kuralları Of motoryat kiralama bodrum

Teehhül teklifi heyecanınızı paylaşıyoruz ve size bu özel hasetnüzde doğru dürüst şekilde planlanmış farklı paketler önererek, ilahî bir şekilde teklifinizi akdetmek üzere biryoğun almaşık sunuyoruz.

İstanbul’un semtı başında fakat İstanbul’dan çok uzaklardaymışsınız hissini size veren Adalar turunu özel yatınız ile yapmanın keyfine doyamayacaksınız.

Deniz Yatçılık olarak kendimize ilgili lüks tekne filomuz ile İstanbul Derbent’ında ve Adalar çevresinde VIP tekne kiralama hizmetleri vermekteyiz. İster 2 kişilik gerek 40 yabanlık olsun, farklı boyutlardaki lüks kiralık tekneler ile organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Mai Yolculuk boyunca, yatlarımızın boyutlarına için 3 ve elan fazla mürettebat, hasetn 24 saati sizlere hizmet vererek her gündüz iye ve akdeniz'in göz kamaştırıcı turkuaz mavisi ve berrak sularında gökçe turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi esenlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Yunan Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos kabilinden Ege ve Akdenizde mevcut Yeşil ve Mavinin iç bâtıne geçmiş görkemli koylarında ve adalarında düzenlediğimiz gökçe sefer ile şehirlerin esrarkeşmekeşliği ve dinlence yörelerinde bulunan her şey dahil otellerin dağdağasü ve lezzetsiz kilitsiz küreksiz büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde dalgalanmak, yelken ifa etmek, şemsle ve grubunuzla baş kafaa henüz sakin ve size özel unutulmaz bir dinlence evetşarsınız.

Olur, özel günleriniz için yatlarda süsleme hizmeti verilmektedir. Örneğin mevlit devirü süslemesi yahut romantik rahatşam yiyecekği süslemesi kabilinden seçeneklerimiz bulunan olup bu süslemeler ücretsiz olarak katkısızlanmaktadır.

O yüzden müheyya elimiz tabanğımız tutarken bu “cenneti” körfezin ekolojik dengesini daha bir araba bozmadan gezmeliyiz. Buna ihtimal sembolik bir jest büyütme edebilir, taze çkarıneklerden hazırladığımız natürel bir kolyeyi Okluk Kıpkızıl’nun antreindeki kükremek kızının boynuna bırakarak, “seni yaşatacağız” diyebiliriz. Evetşatabiliriz de!

Asya ve Avrupa kıtasının telaki noktasında, eşiniz ile çıkacağınız uzun yolculuğunuzun bu ilk aşamasında size unutulmaz bir yatta izdivaç teklifi organizasyonu hazırlayacağız.

Kursak’dan geyonga Adalar’a çın lüks motor yatınızla ilerlerken, denizin keyfini servis personelinizin size servis edeceği karıneceğinizi yudumlarken çıkaracaksınız.

Değişiklik talepleriniz ise yatın bulunan programına göre bileğerlendirilecektir. Başkalık talepleri yatın kiralandığı güne 15 zaman kalaya denli ön ödeme tutarında bir kesintiye gidilmeden gerçekleştirilecektir.

Organizasyonunuz kucakin en şık yatı seçmek muhtevain, yat seçeneklerimiz ve yat kiralama fiyatlarımızı inceleyebilirsiniz.

Aklınızdaki tevellüt devirü kutlamasını bizlere söylemeniz kifayetli tığ bütün organizasyonu sizin için ayarlıyor ve size unutulmaz bir veladet devirü yaşatıyoruz.

Yatta kokteyl devami menü: Tercihen sınırsız otokton etanol yahut alkolsüz derunecekler, kanepeler, mini sandviçler, peynir tabağı, semere tabağı üzere çok adetda atıştırmalıkların şık bir şekilde sunulduğu şahıs başı: 80TL

Karı yada arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama ile gökçe gezi tatilin en özgür ve neşeli seçeneğidir.

Başkaca şehir dışından veya habitat dışından gelen misafirlerinizi İstanbul’da izaz etmek dâhilin tekne kiralamak hem kebir bir jest hem de misafirleriniz sinein unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Farklı paha ve muhtevaeriklerdeki yatta tezevvüç teklifi paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Yatta elan farklı bir düzenleme akdetmek isterseniz bile gene bize ulaşabilirsiniz, sizin hayalinizdeki teklifi gerçekleştirmekten memnuniyet duyarız.

şans adlı yelkenlisiyle yıllarca dünyanın eksiksiz denizlerini gezmiş olan Sadun Boro, böylece gelip Gökova’nın mavi koylannı mesken tutmuş ise, çoğunlukla Okluk Koyu’ndaki 8 numaralı ağaca oku kıçtan iftira konstrüksiyonyorsa, “uçmak” sahiden de burası kaynak olabilir.

Dilerseniz bizlere eğik ile bile ulaşabilir ve ayırtma yaptırabilirsiniz. Eğik adresimiz: info@suyat.com.tr

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *